Cały czas pracujemy pomimo COVID-19

Drodzy Klienci i Partnerzy,

Przewiduje się, że pandemia z którą obecnie zmaga się cały świat, w znaczny sposób zaburzy ład gospodarczy. Zasięg wirusa oraz siła jego oddziaływania powodują bowiem przekształcenia nie tylko w strukturze rynku, zasadach konkurencji, ale też w systemie prawnym. Można wręcz odnieść wrażenie, iż świat wstrzymał oddech. Rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce, Europie, a także na innych kontynentach rodzi niepewność i stwarza szereg pytań bez odpowiedzi. Dlatego też, chcielibyśmy Was poinformować o tym, jak aktualnie wygląda sytuacja w Fabryce 4x4.

Pragniemy zapewnić, iż zgodnie ze wszystkimi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego, odnoszącymi się do szczególnych rozwiązań powiązanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem oraz zwalczaniem koronawirusa, wdrożyliśmy konieczne procedury, służące minimalizacji ryzyka rozprzestrzeniania się nieznanego dotąd wirusa Covid-19. Jednocześnie prowadzimy szeroką akcję informacyjną i uświadamiającą, która dotyczy po pierwsze środków ostrożności, a po drugie zasad higieny wśród pracowników.

Chcemy także zaznaczyć, że Fabryka 4x4 jest przedsiębiorstwem silnym i gotowym na to, aby przezwyciężyć te trudne czasy. Od początku działalności władze firmy inwestowały w najnowocześniejszy sprzęt i możliwie samodzielne linie produkcyjne, dzięki czemu Fabryka 4x4 nie jest uzależniona od pośredników zewnętrznych. Każdy dział firmy jest całkowicie sprawny, a pracownicy realizują wszystkie zadania bez opóźnień i z właściwą starannością. Zakład produkcyjny działa więc bez zmian, co przekłada się na to, że zamówienia wykonywane są zgodnie z harmonogramem. Taki stan rzeczy sprawia, że Fabryka 4x4 nieprzerwanie wypełnia swoje zobowiązania m.in.: cięcie laserem względem Kontrahentów.

Oprócz tego, skrupulatnie monitorujemy wszelkie nowe zalecenia oraz wytyczne rządu i konsekwentnie je wprowadzamy, nie ulegając jednak panice. Podejmujemy czynne działania, żeby zagwarantować bezpieczeństwo pracowników, równocześnie zachowując pełną wydolność produkcyjną. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami i z rozwagą opanujemy tę niecodzienną sytuację kryzysową.W przypadku dodatkowych pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Dodatkowo zapewniamy, że będziemy informować Państwa o dalszym rozwoju wydarzeń.