Poznaj naszą ofertę laserowego cięcia blach


Jeżeli chcemy otrzymać idealnie wycięty produkt o gładkich krawędziach, najlepszym wyborem jakiego możemy dokonać, będzie zdecydowanie się na cięcie za pomocą lasera. Jest to wyjątkowo skuteczna metoda, wykorzystująca energię wiązki laserowej. Wykonane cięcie cechuje się precyzją, a cały proces jest bardzo ekonomiczny, ponieważ pozwala zaoszczędzić znaczne ilości materiału. Zachęcamy Państwa do przeczytania artykułu i pogłębienia swojej wiedzy dotyczącej naszej Fabryki 4x4 oraz obróbki metali.
 

Kilka słów na temat obróbki metalu

 

Obróbka nie oznacza nic innego, jak zmianę wyglądu konkretnego materiału. Laserowe cięcie blach jest typem obróbki, skoncentrowanej na strumieniach energii. Obok cięcia wodą jest to najbardziej popularna technologia przerabiania i kształtowania metalowych powierzchni. Obecnie stosowane są rozmaite techniki laserowego cięcia metali, które zależą od formy i stanu przekształcanego materiału. Za jedną ze swoich mocnych stron uważamy modyfikacje przeprowadzane na blachach aluminiowych. Z powodzeniem tniemy metal, otrzymując zamierzone kształty określone w projekcie, który przygotowujemy w porozumieniu z Klientem. Przeprowadzane przez nas cięcie laserem jest w pełni bezpieczne i gwarantuje otrzymanie dokładnie takiego efektu, jaki był zamierzony. Stosujemy profesjonalne oprogramowania, o których można powiedzieć tylko jedno: są bezawaryjne i godne zaufania.

Przekonaj się, jak duże są możliwości naszych maszyn używanych do cięcia blach

 

Blachy aluminiowe są łatwe w obróbce. Dzieje się tak ze względu na ich elastyczność i miękkość (ten materiał jest dużo mniej skomplikowany w opracowaniu, niż stal hartowana czy stopy niklu). Należy wspomnieć, że obróbka blachy jest możliwa tylko pod warunkiem, iż posiadamy specjalistyczną maszynę, pozwalającą na laserowe cięcie blach. Tak jest w naszym przypadku. Fabryka 4x4 jest zaopatrzona w profesjonalny park maszyn, w którym znajdują się najnowsze maszyny marki TRUMPF. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że znakomicie sprawdzają się one w obróbce metali. Pracujemy na wycinarkach laserowych od sprawdzonego producenta, który nie zawiódł nas od dziewięciu lat. Zapraszamy do składania zamówień! Wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.