Rozwój, rozwój i jeszcze raz…optymalizacja

Fabryka 4x4 nieustannie poszerza zakres swojej działalności. Długofalowa strategia rozwoju przyniosła decyzje o rozbudowie naszej fabryki, zakładając przede wszystkim rozwój świadczonych przez nas usług oraz ekspansję na rynki zagraniczne. Początki naszej działalności to produkcja profesjonalnego wyposażenia off – roadowego do samochodów terenowych i wyprawowych, dzięki czemu otworzyliśmy się na światowe rynki oraz kontrahentów. Stawiamy na niezawodność i bezawaryjność naszych urządzeń tnących, dlatego nabywamy najlepsze maszyny laserowe na rynku do obróbki metalu, które pozwoliły nam na realizację masowych ilości zamówień, zapewniając wymagającym klientom krótki czas realizacji oraz wysokąpowtarzalność elementów końcowych.
Nasze zamiłowanie do tworzenia nowych projektów z metalu pozwoliły rozwinąć skrzydła i rozszerzyć działalność firmy o profesjonalne usługi z zakresu ciecia laserem, gięcia blach i innych, stawiając na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Wysoką powtarzalność, optymalizację produkcji oraz doskonałą precyzję otrzymujemy w naszej fabryce również dzięki cięciu rur i profili na laserze BLM. Ta innowacyjna metoda obróbki materiałów metalowych znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, przede wszystkim na etapie produkcyjnym. Gięcie rur w naszej fabryce zapewnia dużą oszczędność materiału, odpady powstałe w trakcie produkcji są znikome, a automatyzacja procesu gięcia rur daje najszybsze otrzymanie pożądanego efektu w krótkim czasie.
Robotyzacja procesów produkcyjnych na całym świecie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego nasza firma Fabryka 4x4 szybko reaguje na możliwości dodatkowego usprawnienia produkcji. Wdrażamy profesjonalny robot spawalniczy, dbając o najwyższą jakość i czas realizacji świadczonych przez nas usług, jak również o bezpieczeństwo naszych pracowników. Zaopatrujemy nasze hale produkcyjne w najnowsze rozwiązania technologiczne, ponieważ zależy nam na najwyższej precyzji i jakości wykonania. Roboty spawalnicze gwarantują idealne tworzenie spoiny niezwykle szybko i precyzyjnie. Najwyższy poziom wykonywanych usług, powtarzalność i dokładność to najlepszy sposób do uzyskania maksymalnej wydajności całego procesu produkcyjnego.
W naszej firmie pracują doświadczeni profesjonaliści, którzy starannie i sumiennie przykładają się do nawet najbardziej skomplikowanych i trudnych zleceń. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów nieustannie inwestując w nowoczesne rozwiązania i systemy, które znacznie usprawniają wszelkie etapy produkcyjne oraz obsługę klientów.Dzięki idealnemu dopasowaniu do potrzeb rynku na całym świecie nasza firma prężnie się rozwija. Naszą wizytówką są nowoczesne hale produkcyjne, wyposażone w nowoczesny park maszynowy, który na bieżąco wzbogacamy w najnowszeurządzenia i rozwiązania technologiczne.Rozwijamy się nie tylko pod względem jakości produktów, ale również powiększamy swoją powierzchnię produkcyjną o kolejne hale w efekcie czegomożemy zwiększyć moce produkcyjne i zaoferować krótkie terminy czasu realizacji zamówień.
Fabryka 4x4 specjalizuje się w precyzyjnej obróbce metalowej takiej jak:
  • Cięcie laserem blach
  • Cięcie laserem rur i profili
  • Gięcie blach
  • Gięcie rur
  • Spawanie metoda TIG, MIG i MAG
  • Gwintowanie, wiercenie
  • Malowanie proszkowe
  • Śrutowanie
  • Spawanie zrobotyzowane - wkrótce
Wykonywane przez nas nowe projekty i nieustanne doskonalenie jakości naszych usług są naszym natchnieniem do dalszej pracy z metalem. Skoncentrowaliśmy się na najbardziej innowacyjnej technologii wykorzystywanej w niemalże każdej branży przemysłowej – laserowej obróbce matali, otwierając tym samym szeroki zakres usług naszej firmy. Szybkość i precyzja cięcia laserem gwarantuje uzyskanie gotowych produktów, które nie wymagają dodatkowej obróbki. Dzięki wykorzystaniu maszyn laserowych jesteśmy w stanie zagwarantować produkcję dowolnych części. Wysoki stopień automatyzacji, elastyczność oraz dokładność cięcia laserem umożliwia wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów w bardzo krótkim czasie.
 
Galeria zdjęć