Szukasz nowoczesnej techniki obróbki metali? Wypróbuj precyzyjne cięcie laserem!

Lasery znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach współczesnego przemysłu metalurgicznego. Wycinanie laserowe pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane kształty w wielu egzemplarzach. Cięcie laserem to innowacyjna, nowoczesna technologia, charakteryzująca się niezwykłą precyzją. Sprawdź, jak działamy i co oferujemy w zakresie działań laserem.

Cięcie laserem, czyli najszybszy sposób na obróbkę metali

 

Istnieją różne metody obróbki metali, w tym obróbka termiczna i mechaniczna. Kompleksowa usługa, jaką jest cięcie za pomocą lasera jest skuteczna i niezawodna. A co najważniejsze – ekspresowa. Daleko w tyle zostają takie techniki, jak choćby frezowanie, które nie gwarantują precyzyjnego wycięcia konturów, jakich oczekujemy.

Od wielu lat tniemy i wycinamy. Pracujemy na niezawodnych, elastycznych maszynach TRUMPF. Codziennie obrabiamy stal nierdzewną oraz blachy aluminiowe za pomocą lasera. Nasi doświadczeni specjaliści znają się na swoim fachu, dlatego każde zlecenie, które otrzymujemy, jest realizowane szybko i dokładnie. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej usłudze, która zostanie wykonana w krótkim czasie oraz w atrakcyjnej cenie, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania, z przyjemnością doradzimy i od ręki przeprowadzimy wycenę.

Obrabianie laserowe przy wykorzystaniu metody CNC

 

Wycinanie kształtów za pomocą technologii CNC, a więc Computerized Numerical Control, polega na komputerowym zaprogramowaniu wybranego wzoru. Pozwala to na automatyczną obróbkę materiału, bazującą na szczegółowo opracowanym projekcie. Takie rozwiązanie wyklucza powstanie jakiegokolwiek błędu. Cięcie jest precyzyjne i gładkie, a co za tym idzie, nie wymaga późniejszej korekty krawędzi. Nad przebiegiem całego procesu czuwa nasz fachowiec, który monitoruje pracę lasera. Dodatkowym atutem metody CNC jest niemal całkowite ograniczenie odpadów. Projekt zostaje bowiem wykonany tak, aby cięcie laserem objęło jak największą ilość materiału. Zachęcamy do sprawdzenia naszej aktualnej oferty i zapoznania się z bezkonkurencyjnym cennikiem. Gwarantujemy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani wykonaną przez nas usługą cięcia laserem.