Cięcie laserem Dolny Śląsk


Cięcie laserem wykonywane jest w Krośnie w Województwie Podkarpackim. Jednak swoje usługi świadczymy w dużej mierze dla województwa dolnośląskiego. Nasi klienci prowadzą działalność w takich miastach jak:

 

Cięcie laserem w województwie dolnośląskim, który jest najbardziej uprzemysłowionym regionem w całej Polsce, odgrywa bardzo ważne zadanie w szeroko rozwiniętych branżach przemysłowych, do których należy przemysł motoryzacyjny, produkcja wyrobów z metali, elektrotechnika i elektromechanika.

Wycinanie laserowe na Dolnym Śląsku to najnowocześniejsza metoda obróbki blach, rur i profili, pozwala nam otrzymać wysoką jakość i minimalizuje odpad. Umożliwia precyzyjne i bardzo szybkie wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych, geometrycznych elementów, szczególnie w produkcji jednostkowej. Obróbka przy pomocy lasera umożliwia natychmiastowe wykorzystanie otrzymanych produktów do montażu, ponieważ detali nie trzeba poddawać dodatkowej obróbce. Cięcie laserem blach daje gotowe elementy, posiadające czystą, gładką powierzchnię oraz precyzyjnie wykonane krawędzie, co znacznie zwiększa moce produkcyjne firm zajmujących się produkcją maszyn lub wszelkiego rodzaju konstrukcji metalowych. W dolnośląskim wycinane laserowo detale są zawsze gotowe na czas, dlatego warto postawić na tą metodę obróbki.

Fabryka 4x4 posiada w ofercie również usługę laserowego cięcie rur i profili, które często stosowane są do budowy maszyn i różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Z wykorzystaniem lasera pracującego w technologii fiber cięcie rur i profili odbywa się z bardzo dużą dokładnością. Przewagą lasera do rur i profili w stosunku do tradycyjnego cięcia na pile, a następnie nawiercania otworów jest:

 

  • Automatyzacja procesu cięcia
  • Zwiększenie mocy produkcyjnych
  • Optymalizację kosztów produkcji