Cięcie laserem Kujawsko-Pomorskie

Cięcie laserem wykonywane jest w Krośnie w Województwie Podkarpackim. Jednak swoje usługi świadczymy w dużej mierze dla województwa Kujawsko - Pomorskiego. Nasi klienci prowadzą działalność w takich miastach jak: Cięcie laserem w Kujawsko – Pomorskim to bardzo wydajna metoda produkcji, która wspiera szeroko rozwinięty w tym regionie przemysł elektromaszynowy oraz drzewno-papierniczy. Wycinanie laserowe skraca czas produkcji i pracy przy nawet najbardziej skomplikowanym detalu, co cieszy nie tylko pracodawców, ale także pracowników, dla których praca przy użyciu lasera jest o wiele wygodniejsza i łatwiejsza niż inne dotychczasowe metody obróbki.
Fabryka 4x4 świadczy kompleksowe usługi cięcia laserem w Kujawsko – Pomorskim takich materiałów jak blachy, rury i profile. Uzyskane przy wykorzystaniu tej metody produkty odznaczają się najlepszą jakością a co najważniejsze nie wymagają żadnych dodatkowych czynności wykończeniowych. Wąska wiązka silnego strumienia światła umożliwia cięcia o wielkości bliskiej 1/5 ciętego metalu. Doskonała jakość cięcia laserem pozwala na otrzymanie gotowych elementów, które nie potrzebują dodatkowych strat czasu na szlifowania i inna obróbkę.
Nasza firma posiada w swojej ofercie również usługę laserowego cięcie rur i profili. Za pomocą nowoczesnego lasera działającego w technologii fiber cięcie rur i profili odbywa się z bardzo dużą dokładnością. Zdecydowaną przewagą cięcia rur i profili w technologii w stosunku do konwencjonalnej obróbki jest:
 
  • Większa precyzja wykonanych detali
  • Optymalizacja procesu cięcia
  • Zwiększenie mocy produkcyjnych poprzez automatyzacje
  • Optymalizację kosztów produkcji