Cięcie laserem Krosno

Krosno jest miastem położonym południowej części województwa podkarpackiego. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 28, oraz w bliskiej odległości zaledwie 5 km od granic miasta droga krajowa nr 19. Do 2025 roku w pobliżu miasta powstanie droga ekspresowa S-19, która będzie częścią europejskiego szlaku transportowego „Via Carpathia”z Litwy do Grecji, przebiegającąwzdłuż wschodniej granicy Unii Europejskiej. Dobra lokalizacja miasta już sprzyja szybkiemu rozwojowi i daje możliwość wygodnego połączenia ze stolicą województwa – Rzeszowem, dodatkowo dostęp do drogi ekspresowej S-19 przyspieszy znaczącodalszy rozwój miasta. Krosno od lat stawia na wdrażanie innowacji, uzyskując najwyższe oceny dotyczące raportów pod względem atrakcyjności inwestycyjnej. Wdrażanie nowych technologii, które usprawniają procesy na etapie produkcji jest priorytetem dla każdej firmy w Krośnie, która chce odnieść sukces na rynku. Obecnie nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które nie tylko przyspieszą wywiązanie się z terminów realizacji zamówień, ale również dadzą możliwość obniżenia kosztów produkcyjnych. Nasza firma Fabryka 4x4 oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne, oparte na wykorzystaniu profesjonalnych maszyn Trumpf do cięcia laserem blach.  Jesteśmy polskim producentem z siedzibą w Krośnie, oferujemy najlepsze rozwiązanie wycinanie laserem w Krośnie w atrakcyjnej cenie.W mieście jest aż 5, 5 tysiąca działających podmiotów gospodarczych z czego firmy prywatne stanowią około 97%. Do głównych i najsilniej rozwiniętych gałęzi przemysłowych w Krośnie należy:
 • Przemysł szklarski
 • Przemysł naftowo – gazowniczy
 • Przemysł lotniczy
 • Przemysł motoryzacyjny
 • Przetwórstwo tworzyw sztucznych
 • Przemysł meblarski
Krosno jest mocnym ośrodkiem przemysłowo – usługowym. Wysokie miejsce w rankingach miast przyjaznych dla biznesuzawdzięcza dzięki silnie rozwiniętym branżom, które cechuje różnorodność świadczonych usług. Wykorzystanie metody cięcia laserem w Krośnie wpływa znacząco, na jakość i prędkość wykonania wszelkich nawet najbardziej skomplikowanych wzorów przy pomocy lasera dla każdej branży przemysłowej. Nasza firma Fabryka 4x4 gwarantuje precyzyjne wycinanie laserem blach, rur i profili.Technologia cięcie laserem w Krośnie w wielu gałęziach przemysłu niemal całkowicie wyparła konwencjonalne metody obróbki różnorodnego typu surowców. Cechy, którymi charakteryzuje się obróbka laserowa sprawiają, iż można dzięki niej wykonać wiele skomplikowanych operacji technologicznych. Elastyczność metody wycinania laserowego zapewnia uzyskanie dowolnych kształtów przy pracy na różnych grubościach wielu materiałów. Krosno jest miastem, w którym główne sektory lokalnej gospodarki opierają się na długoletnich tradycjach, doświadczonych kadrach i nieustannym wdrażaniu innowacji. Krosno jest największym ośrodkiem szklarskim w Polsce. Miejscowe złoża gazu ziemnego znacząco wpływają i wyróżniają Krosno na tle pozostałych ośrodków szklarskich w kraju, ponieważ przemysł szklarski jest energochłonny, co pozwala Hucie szkła w Krośnie na płynna produkcję i zdobienie szkła. Krosno Glass Sp. Z o.o. jest największym producentem szkła w Polsce, w mieście oraz okolicach istnieje kilkadziesiąt firm związanych z produkcją i zdobieniem szkła. W Krośnie otwarto Centrum Dziedzictwa Szkła, które ukazuje w łatwy sposób procesy powstawania szkła.
Świadczenie usług laserowego cięcia blach w Krośnie przez naszą firmę wynosi wydajność produkcji na wysoki poziom dając gwarancję najwyższej jakości otrzymanych materiałów. Poniżej przedstawiamy zalety wykorzystania wycinania laserem w Krośnie:
 • Idealnie równe powierzchnie cięcia
 • Wysoka powtarzalność procesu
 • Wąski obszar oddziaływań termicznych
 • Odpady zminimalizowane są do minimum
 • Elementynie wymagają dalszej obróbki
 • Wysoka szybkość cięcia
 • Precyzyjna obróbka w zakresie wąskich tolerancji wymiarowych.
Klienci Krosna doceniają naszą firmę Fabrykę 4x4 za bezkonkurencyjną jakość oraz szybkie terminy. Wykonujemy miedzy innymi takie usługi jak:
 • Cięcie laserem blach
 • Cięcie laserowe rur i profili
 • Gięcie blach CNC
 • Spawanie
Przy pracy z laserem liczy się 100% powtarzalności detali, które tniemy. Jeśli chcemy, aby produkty końcowe, które wycinamy laserowo były najwyższej, jakości cięcia musimy pamiętać o wysokiej dokładności strumienia tnącego. W procesie wycinania laserem w Krośnie najważniejszym elementem jest stosowanie profesjonalnej maszyny, która umożliwia precyzyjne cięcie laserowe Krosno. Zapewniamy również tani transport, przez co nasze usługi są konkurencyjne na rynku Podkarpacia, w którym transformacja technologiczna wciąż trwa. Zapraszamy do współpracy.
 
Galeria zdjęć