Cięcie laserem Katowice

Obecny rynek prężnie się rozwija, wymagając od firm szybkich odpowiedzi na jego potrzeby, dlatego Fabryka 4x4 nieustannie rozwija swój park maszyn zwiększając moce produkcyjne dla Klientów z województwa śląskiego między innymi z Katowic. Nasza firma jest polskim producentem z siedzibą w Krośnie, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zaoferować najlepsze rozwiązania cięcia laserowego w Katowicach w korzystnej cenie. Zapewniamy tani transport przy większych zamówieniach, przez co nasze usługi są bardzo konkurencyjne na rynku katowickim. Cięcie laserem otwiera nowe możliwości w gałęziach przemysłu nowoczesnego. Ciągły rozwój technologii powoduje rewolucję gospodarki, poszukujemy coraz szybszych i dokładniejszych rozwiązań usprawniających proces produkcji, pamiętając przy tym o bezpieczeństwie.

Do głównych gałęzi przemysłu w Katowicach, w których bardzo przydatna jest technologia cięcia laserem zalicza się przemysł wydobywczy i przemysł hutniczy. Wycinanie laserowe to technologia umożliwiająca cięcie dowolnych kształtów i wzorów nawet tych najbardziej skomplikowanych, dlatego cięcie za pomocą lasera sukcesywnie wypiera konwencjonalne metody obróbki blach, rur i profili. Realizowane usługi cięcia laserem w Katowicach podnoszą wydajność produkcji na nowy poziom, gwarantując:
  • Idealnie równe powierzchnie cięcia
  • 100% powtarzalność wycinanych detali
  • Wąski obszar oddziaływań termicznych
  • Odpad zminimalizowany jest do minimum
  • Elementy nie wymagają dalszej obróbki
  • Precyzyjna obróbka w zakresie wąskich tolerancji wymiarowych

Technologia cięcia za pomocą lasera w wielu gałęziach przemysłu niemal całkowicie wyparła konwencjonalne metody obróbki różnorodnego typu surowców. Cechy, którymi charakteryzuje się obróbka laserowa sprawiają, iż można dzięki niej wykonać wiele skomplikowanych operacji technologicznych. Elastyczność metody cięcia laserem zapewnia uzyskanie dowolnych kształtów przy pracy na różnych grubościach wielu materiałów m. in:
  • Stal czarna – 25 mm
  • Stal nierdzewna i kwasoodporna – 15 mm
  • Aluminium – 10 mm
Więcej szczegółowych informacji dotyczących cięcia laserem znajdziesz TUTAJ

Jesteśmy przygotowani do współpracy z najbardziej wymagającymi klientami z każdej branży przemysłu Katowic.

Wyślij zapytanie i sprawdź nasz poziom cenowy.


 

Oferta