O firmie Fabryka 4x4 - cięcie laserowe


Fabryka 4x4 - Cięcie laserowe Krosno posiadamy certyfikat ISO 9001Fabryka 4x4 to firma, która powstała w 2009 roku. Zajmujemy się kompleksową obróbką stali.
Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający najwyższe standardy jakościowe w naszej firmie.

Naszą podstawową działalnością jest: 
 
 • Cięcie laserowe blach
 • Cięcie laserowe profili i rur
 • Gięcie blach CNC
 • Spawanie zrobotyzowane
 • Gwintowanie
 • Śrutowanie
 • Malowanie proszkoweDzięki ciągłemu rozwojowi i inwestycji w park maszynowy jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obróbkę metalową. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych detali w bardzo konkurencyjnych cenach.

Nasi obecni Klienci cenią sobie współpracę z nami przede wszystkim ze względu na:
 
 • wysoką jakość
 • konkurencyjne ceny
 • optymalizacje kosztów produkcji co pozwala zwiększyć zysk firmy
 • możliwość kompleksowego wykonania wszystkich operacji w jednej firmie, dzięki czemu zaoszczędzają czas na logistykę

Cięcie laserem jest technologią wykorzystywaną na całym świecie w celu efektywnego cięcia różnorakiego typu materiałów metalowych, a także niemetalowych. Do cech charakterystycznych dla cięcia laserowego zalicza się przede wszystkim wysoką jakość wykonywanych detali oraz szybkość procesu produkcyjnego co wpływa na optymalizację kosztów i zwiększenie mocy produkcyjnych.

Jakość i dokładność cięcia laserowego
Wykorzystanie technologii laserowej oddziałuje na możliwość wykonania wielu dokładnych operacji związanych z precyzyjną obróbką metali. Obróbka z wykorzystaniem lasera znajduje coraz większe zastosowanie w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym czy meblarskim, głównie przez wzgląd na własności cięcia laserowego, które umożliwiają realizację wielu dokładnych operacji technologicznych na różnych materiałach. Istotną zaletą takiego rodzaju obróbki materiałów jest również fakt, iż za każdym razem pozyskuje się gotowe, niewymagające dalszej obróbki detale. Dzięki zastosowaniu cięcia laserem w procesie obróbki metali, cięcie zawsze jest bardzo precyzyjne, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dowiedz Się Więcej
    Współpracujemy z wieloma firmami usługowo-produkcyjnymi działającymi w szeroko rozumianej branży metalowej, co pozwala nam na produkcję zarówno półfabrykatów jak i gotowych wyrobów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać detale w bardzo wysokiej jakości.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Usługi cięcia laserem stanowią doskonały wybór dla branż takich jak: przemysł maszyn górniczych, przemysł budowy maszyn ciężkich, przemysł maszyn budowlanych, przemysł maszyn włókienniczych, przemysł lotniczy, przemysł motoryzacyjny, przemysł meblarski, przemysł taboru kolejowego, przemysł ciągników i maszyn rolniczych, oraz przedsiębiorstw wykorzystujących konstrukcje stalowe. Zlecenia dotyczące wycinania laserowego warto zlecić firmie, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Fabryka 4x4 realizuje i współpracuje z firmami z całej Polski oraz z dużymi firmami z krajów ościennych. Będąc 10 lat na rynku nasza firma gwarantuje: najwyższą jakość, konkurencyjne ceny i co najważniejsze w tej branży dotrzymywanie terminów realizacji zamówień.

Fabryka 4x4 specjalizuje się również w wykonywaniu usług takich jak: cięcie rur i profili laserem, gięciem blach, spawaniu metodą MIG/MAG oraz TIG.
Nasza firma nieustannie wychodzi naprzeciw innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym oraz uwzględnia aktualne trendy rynkowe poprzez doszkalanie swojego potencjału ludzkiego, który jest największą wartością firmy

W kooperacji świadczymy usługi:

- cynkowanie
- cynkowanie ogniowe


Inną osią działalności firmy jest produkcja wyposażenia off-roadowego. Wykonujemy cały osprzęt off-roadowy do różnych marek samochodów terenowych: zderzaki, bagażniki, płyty osłonowe, drabinki itd. Samochody z naszym osprzętem jeżdżą po drogach i bezdrożach całego świata.
Szczególny nacisk kładziemy na terminowe wykonanie zamówień, co w połączeniu z konkurencyjną ceną skutkuje stale powiększającą się grupą zadowolonych klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
Zadzwoń +48 609 050 089


 
Fabryka 4x4 - nasz certyfikat ISO 9001